טיפול בהתקרחות ושיער דליל » מדיניות פרטיות.

לשיחה עם צוות היועצים:

מדיניות פרטיות

עודכן לאחרונה: 03/05/2023
אתר https://www.hairegen.co.il מופעל על ידי חברת פיילוג’יקס טכנולוגיות שיער בע”מ. דף זה נועד על מנת לידע אתכם במדיניות החברה בכל הנוגע נוגע לאיסוף, שימוש וחשיפה של מידע אישי המתקבל מגולשי האתר.
 
המידע האישי שנמסר על ידי הגולשים משמש אותנו אך ורק לצורך תפעול ושיפור הגלישה באתר. בעצם השימוש באתר זה, הנכם נותנים את הסכמתכם לאיסוף מידע ושימוש בו, בהתאם למדיניות זו.
 
איסוף ושימוש במידע
בזמן גלישה באתר, ייתכן כי תתבקשו למסור לנו מספר פרטים מזהים, העשויים לשמש לצורך זיהוי ויצירת קשר. ייתכן כי פרטי הזיהוי האישיים יכללו את שמכם, אך הם אינם מוגבלים לשמכם בלבד (“פרטים אישיים”).
 
נתוני גלישה
כמו מפעילי אתרים רבים, גם אנו אוספים מידע שנשלח אלינו על ידי הדפדפן שלכם, כל פעם בה אתם מבקרים באתר. (“נתוני גלישה”).
 
נתונים אלה עשויים לכלול פרטים כגון כתובת ה-IP שלכם, סוג וגרסת הדפדפן בו אתם משתמשים, הדפים בהם ביקרתם, שעות הביקור והתאריכים, משך הזמן בו ביקרתם בכל דף ונתונים סטטיסטיים נוספים.
 
בנוסף, ייתכן כי נשתמש בשירותים מטעם ספקים נוספים כגון גוגל אנליטיקס, האוגרים, מנטרים ומנתחים נתונים מסוגים אלה.
 
תקשורת
ייתכן כי נעשה שימוש בפרטים האישיים שלכם על מנת ליצור עמכם קשר באמצעות ניוזלטרים, משלוח חומרים שיווקיים או חומרים לצרכי קידום מכירות ומידע נוסף ,אך ורק במידה ואישרתם במקום המיועד בעת יצירת הקשר עם החברה.
 
קוקיז
קוקיז הנם קבצים קטנים המכילים כמות קטנה של מידע העשוי לשמש לזיהוי אנונימי. קוקיז הנשלחים לדפדפן שלכם מאתרי אינטרנט, נשמרים בדיסק הקשיח במחשבכם.
 
כמו אתרים רבים, גם אנחנו משתמשים בקוקיז כדי לאסוף מידע. באפשרותכם להגדיר את הדפדפן שלכם כדי שימנע לחלוטין קבלה של קוקיז, או על מנת שנעדכן אתכם בכל פעם בה נשלחים אליכם קוקיז. אם לא תאפשרו התקנה של קוקיז, ייתכן שלא תוכלו להשתמש בחלקים מסוימים של האתר.
 
אבטחה
ההגנה על הפרטים האישיים שלכם חשובה לנו, אולם זכרו כי אף שיטת תקשורת באמצעות האינטרנט, או שיטת אחסון מידע באמצעים אלקטרוניים, אינה בטוחה ב-100%. אנו עושים ככל שביכולתנו על מנת להשתמש בכלים מתקדמים להגנה על הפרטים האישיים שלכם, אולם איננו יכולים להבטיח הגנה אבסולוטית.
 
שינויים במדיניות זו
מדיניות פרטיות זו, הינה בתוקף החל מ – 01/04/2016 והיא תישאר בתוקף, פרט לתוספות אפשריות שיכנסו לתוקף מיד לאחר שיפורסמו בדף זה.
 
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן או לשנות את מדיניות הפרטיות שלנו בכל עת, ועליכם לבדוק אותה באופן סדיר. השימוש באתר, לאחר שינוי במדיניות הפרטיות, יעיד על כך שאתם מודעים לשינוי ואת הסכמתכם לפעול על פי המדיניות המעודכנת.
 
במידה ונערוך שינוי מהותי במדיניות זו, נודיע על כך באמצעות משלוח הודעה לכתובת המייל שמסרתם לנו, או על ידי פרסום הודעה על כך במקום בולט באתר.
 
צרו קשר
במידה ויש לכם שאלות הנוגעות למדיניות הפרטיות הזו, אנא צרו איתנו קשר, בדף יצירת הקשר באתר.
Skip to content