טיפול בהתקרחות ושיער דליל » שיער דליל – נשים » אובדן שיער אצל נשים – 5 סיבות מובילות ופתרונות

לשיחה עם צוות היועצים:

אובדן שיער אצל נשים - 5 סיבות מובילות ופתרונות

מהן 5 הסיבות המובילות לאובדן שיער אצל נשים ומהם הפתרונות הקיימים בשוק. אם אתן סובלות מאובדן שיער ומעוניינות בפתרון טבעי ויעיל – המשיכו לקרוא.

אישה המאבדת משיערה עלולה להרגיש ירידה בביטחון העצמי ופגיעה באסתטיקה האישית. קיימות לא מעט סיבות לאבדן שיער אצל נשים אך ישנם גם פתרונות לכך, חלקם אף נמצאו יעילים במיוחד.

סיבות מובילות לאובדן שיער אצל נשים

אובדן כמות מסוימת של שיער הוא חלק מתהליך טבעי שכל אדם חווה כחלק ממחזורי החיים של התאים השונים בגוף שלנו, אך מדובר על כמות של עד כ-100 שערות ביום. כאשר מדובר על כמות גדולה יותר באופן משמעותי המביאה לתחושה של דלילות בשיער, אז כנראה שיש סיבה אחרת לכך, ולהלן מספר אפשרויות:

פתרונות לטיפול באובדן שיער של נשים

לנשים יש שני פתרונות עיקריים לטיפול באובדן השיער, זאת לאחר שנבדקה סיבת הנשירה המוגברת:
תכשיר לשיער המבוסס על רכיב המינוקסידיל: תכשירים אלו הם לרוב תמיסה בעלת מרקם מעט דביק המיועדת לשימוש חיצוני באמצעות מריחה על הקרקפת, המתנה של מספר שעות ולבסוף שטיפה. התכשירים ניתנים לרכישה ללא מרשם רופא בבתי המרקחת וחנויות הפארם. יעילות התכשיר נחשבת לבינונית, ועם הפסקת השימוש בו השיער שצמח לרוב נושר. בנוסף, ישנן מספר תופעות לוואי העלולות להופיע כגון: נשירת שיער קיים בתחילת הטיפול, אדמומיות או גירוי של העור, נפיחות באזורים שונים בגוף, כאבי ראש ועוד.
מכשיר הריג’ן קלאסיק או הריג’ן פרימיום: מכשירים המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות המסייעות לזקיקי השיער לחזור לפעילות תקינה ולקרקפת להוות שוב מצע בריא לצמיחה סדירה. השימוש במכשירים הוא ללא תופעות לוואי ונעשה בנוחות בבית במשך מספר דקות ביום. רמת היעילות של המכשירים נחשבת לגבוהה מאוד והתוצאות בהחלט מורגשות ונראות לעין. להלן הפעולות הטיפוליות שלהם:
 

פעולות טיפוליות

מכשיר הריג’ן קלאסיק

מכשיר הריג’ן פרמיום

פעולה ביוכימית: החדרת אבץ ונחושת לקרקפת. אבץ ונחושת, הידועים כ”אנטי אנדרוגן” מוחדרים לעור הקרקפת באמצעות זרם חשמלי עדין ובלתי מורגש אשר עוזר לנטרול וטיפול ממוקד בגורמים הראשיים להתקרחות.

כן

כן

פעולה חשמלית: גירוי הקרקפת על ידי זרם חשמלי עדין ומשתנה הגורמים למנגנוני הריפוי העצמי בגופנו להיכנס לפעולה. זרימת הדם לזקיקי השיער משתפרת, עור הקרקפת מתעבה ומתגמש, זקיקי שיער לא פעילים מתעוררים ומצמיחים שיער מחדש ואיכות השיער משתפרת.

כן

כן

פעולה מכאנית: עיסוי הקרקפת, פעולת רטט עדין מגבירה את זרימת הדם לזקיקי השיער, בליטות עדינות שעל גבי הדסקיות גורמות לגירוי עור הקרקפת ועוזרות בפינוי רעלנים. זקיקי השיער מוזנים, השורש מתעבה ומצמיח שיער עבה ובריא יותר מבעבר.

כן

כן

פעולה אופטית: קרן לייזר רך (LLLT) מזרז את חלוקת התאים ומסייעת בשפעול של זקיקי שיער בקצב מזורז.

לא

כן


חשוב לדעת כי המכשיר ניתן לרכישה גם לאחר שווידאנו כי הוא אכן יכול לסייע, וזאת באמצעות אבחון מקצועי של מצב השיער. עם רכישת המכשיר, תקבלו הדרכה לשימוש נכון במכשיר. ומה התוצאה שאת יכולה לצפות לה?

אם את סובלת מאובדן שיער ומעוניינת לקבל פרטים נוספים על הטיפול הטבעי עם אחד ממכשירי הריג’ן, השאירי את פרטיך בטופס ונציג מטעמנו יצור אתך קשר לתיאום פגישה ואבחון ללא עלות וללא התחייבות.

עוד בנושא שיער דליל - נשים

Skip to content