טיפול בהתקרחות ושיער דליל » שיער דליל – נשים » נשירת שיער נשים – עשי ואל תעשי

לשיחה עם צוות היועצים:

נשירת שיער נשים - עשי ואל תעשי

התופעה של נשירת שיער פוגעת בנשים רבות מסיבות שונות ובתקופות חיים שונות. כדי להחזיר לשיער את מראהו המלא והבריא, מוצעים פתרונות מגוונים אך לא תמיד הם מטפלים בשורש הבעיה אלא רק במראה החיצוני.

פתרונות חיצוניים לבעיית נשירת שיער בנשים

נשים הסובלות מנשירה מוגברת שאף מגיעה למצב של דלילות שיער מעדיפות בחלק מהמקרים לטפל במראה השיער ולא בודקות מה ניתן לעשות כדי לעצור את הנשירה עצמה. לפניכם מספר פתרונות המשפרים את מראה השיער אך לא מטפלים בבעיה עצמה ושחלקם אף עלול להזיק לשיער:

למה זה לא עוזר מול הנשירה

שיטות אלו הן קוסמטיות בלבד ומשפיעות אך ורק על המראה החיצוני. חלק מהן יכולות אף להזיק לשיער ולגרום להיחלשות נוספת. לדוגמה, תוספות שיער על גבי שיער שהוא דליל ושביר יכולות להוסיף לו משקל שהוא אינו יכול לשאת כך שהוא ייחלש עוד יותר. לא כל מעצבי השיער מודעים לבעיה זו ומשתמשים באותו סוג תוספות לכל לקוחותיהן בלי להתחשב במצב שיערן. גם תסרוקות המשלבות חומרים שונים וחימום באופן יומיומי יכולות לפגוע בשיער לאורך זמן.
כדי לטפל בבעיית הנשירה, צריך להבין קודם כל מה הסיבה לכך וזאת ניתן לעשות באבחון מקצועי. לאחר בירור הסיבה, כדאי לנסות להבין מהן התהליכים המתרחשים בגופנו המשפיעים על השיער, ואז לבדוק האם קיימת שיטה המסייעת לתהליכים אלו לפעול טוב יותר.

שיטה טבעית להפסקת הנשירה אצל נשים

חשוב לדעת מהו מחזור חיי השערה:
  1. שלב צמיחה
  2. שלב מנוחה
  3. נשירה
גם שיער בריא נושר. השאיפה שלנו בטיפול בשיער היא אינה למנוע נשירה, אלא לטפל במצב של נשירה מוגברת. נשירה מוגברת – בקצב ובכמות גבוהים מהנורמה, מובילה אותנו להתנוונות השיער, התקצרותו ובסופו של דבר לשיער דליל. לכן, מי מאתנו הבוחרת לטפל בשערה, צריכה להתרכז בחיזוק ושיקום זקיקי השיער והזנתם. 
שיטה טבעית לטיפול וחיזוק זקיקי השיער, נחשבת לכזו שאינה עושה שימוש בכימיקלים, תרופות וכן היא אינה פולשנית (זריקות). אחת מהשיטות הללו היא שימוש במכשיר הריג’ן.
זהו מכשיר טכנולוגי מתקדם המשלב 3-4 פעולות (בהתאם לסוג המכשיר) המחזקות את תהליכי הגוף הטבעיים הקשורים לצמיחת השיער ומסייעות להם להצמיח שיער בריא. המכשיר קיבל את אישור משרד הבריאות והוכיח את יעילותו אצל לקוחות רבים כמעבה את השיער הקיים ומצמיח שיערות נוספות. 
למכשיר מספר יתרונות מובהקים:

קיימים 2 סוגי מכשירים המבצעים מספר פעולות, ולהלן טבלה המפרטת את המידע:

תכונות

מכשיר הריג’ן קלאסיק

מכשיר הריג’ן פרמיום

פעולה ביוכימית: החדרת אבץ ונחושת לקרקפת. אבץ ונחושת, הידועים כ”אנטי אנדרוגנים” מוחדרים לעור הקרקפת באמצעות זרם חשמלי עדין ובלתי מורגש. פעולה זו עוזרת לנטרול  ה-DHT בזקיקים ומספקת טיפול ממוקד ומקומי בגורמים הראשיים להתקרחות.

כן

כן

פעולה חשמלית: גירוי הקרקפת. זרמים עדינים ומשתנים מפעילים את מנגנוני הריפוי העצמי בגופנו ואלו נכנסים לפעולה. זרימת הדם לשורשי השיער משתפרת, עור הקרקפת מתעבה ומתגמש, זקיקי שיער רדומים מתעוררים ומצמיחים שיער מחדש ואיכות השיער משתפרת.

כן

כן

פעולה מכאנית: עיסוי הקרקפת. מנוע רטט עדין מניע את הדסקיות מעלה, מטה ולצדדים ושיניים עדינות על הדסקיות מגרות את עור הקרקפת. פעולה זו מגבירה את זרימת הדם לשורשי השיער, עוזרת לפינוי רעלנים מואץ, זקיקי השיער מוזנים, השורש מתעבה ומצמיח שיער עבה ובריא יותר מבעבר.

כן

כן

פעולה אופטית: קרן לייזר רך (LLLT) מזרז את חלוקת התאים ומסייעת בשפעול התאים של זקיקי השיער בקצב מזורז.

לא

כן

אנו מזמינים אותך לבוא לפגישת אבחון מקצועי במשרדנו, ללא עלות וללא התחייבות, ולהבין כיצד את יכולה לשקם את שיערך.

עוד בנושא שיער דליל - נשים

Skip to content