טיפול בהתקרחות ושיער דליל » טיפול בהתקרחות » טיפולים בנשירת שיער שמוכחים מחקרית – שווה לקרוא

לשיחה עם צוות היועצים:

טיפולים בנשירת שיער שמוכחים מחקרית

אחת הבעיות האסתטיות המטרידות גברים ונשים, היא נשירת שיער, ורבים מחפשים לכך טיפול מוכח בהתקרחות. לפני שמתחילים בטיפול בתופעה, כדאי להבין אילו טיפולים קיימים והאם הם מוכחים מחקרית. למידע נוסף – המשיכו לקרוא.

נשירת שיער – למה זה קורה

ככלל, נשירת שיער היא טבעית לחלוטין, אצל גברים ואצל נשים, ונחשבת לחלק בלתי נפרד ממחזור חיי זקיק השערה. כל עוד הנשירה היא בטווח של כ-100 שיערות ביום, ולא נראה דילול באזור מסוים – היא נורמלית לחלוטין ואין ממש מקום לדאגה.
מחזור חיי הזקיק מורכב מ-4 שלבים: 
נשירת שיער מוגברת הנראית לעין מורגשת בעיקר בכמות השערות הנושרות מדי יום, וכן כאשר רואים דילול באזורים מסוימים (לדוגמה באזור המפרצים אצל גברים, ובאזור השביל במרכז הראש אצל נשים).
הנשירה המוגברת לרוב מתרחשת בגלל שינויים הורמונליים – פעילות של אנזים בשם 5 אלפא רדוקטאז בהורמון הטסטוסטרון, גורמת לו להפוך לדהידרוטסטוסטרון שנקרא גם DHT, והוא הגורם לזקיק השיער להישאר בשלב 2 – המנוחה – גם לאחר שהשערה נושרת. המצב שנוצר הוא ששיערה אחת נשרה אך הזקיק לא מייצר שיערה נוספת. מקבץ של זקיקים כאלה שהפסיקו לעבוד יצור בסופו של דבר אזור דליל בשערות ואף קרחת.

האם ישנו טיפול מוכח בהתקרחות?

לאורך שנים רבות ניסו למצוא טיפול מוכח בהתקרחות ופתרונות לנשירת שיער, ותשמחו לדעת כי ישנם לא מעט כאלה בתחום זה. להלן הבולטים ביניהם:

מה נחשב לטיפול שהוכח מחקרית

טיפול שהוכח מחקרית הוא טיפול שעבר תהליך מחקרי עמוק הכולל:

כאשר מדובר בטיפולים הקשורים לגוף ולתהליכים המתרחשים בו מומלץ מאוד שהפתרון המוצע יהיה מוכח מחקרית.

למה כדאי לבחור בטיפול בנשירת שיער שהוכח מחקרית

טיפול בנשירת שיער שהוכח מחקרית ייתן לכם ביטחון שסבירות גבוהה יותר שהפתרון בו בחרתם אכן יעבוד (כמובן שישנם משתנים רבים אך, הפתרון כפתרון – עובד).
הריג’ן הוא דוגמה לטיפול בנשירה שהוכח מחקרית, ובגלל שאנו כה בטוחים ביעילותו, הוא נמכר עם הבטחת תוצאה ורק לאחר אבחון שיער מקצועי ובדיקת התאמה לטיפול. משמע – אם ביצעתם את התכנית הטיפולית כנדרש בטווח הזמן של תקופת הטיפול הראשונית ולא נראה השיפור שהובטח – כספכם יוחזר לכם עם החזרת המכשיר. ההבטחה לשיפור היא כדלקמן:
כדי לראות את השיפור, נבצע שתי בדיקות במכשיר טריקוסקאן דרכו ניתן לקבל תמונה ברורה של עובי וצפיפות השיער. הבדיקה הראשונה תתקיים עם רכישת המכשיר, והבדיקה השנייה תתקיים לאחר תקופת הטיפול הראשונית. כך ניתן יהיה לראות במדויק את השינוי והשיפור המיוחל.
 
אם הפתרון שלנו מעניין אתכם, אנו מזמינים אתכם להגיע לפגישה ללא עלות, בה נאבחן את מצב שיערכם, ונבדוק אם המכשיר יכול לסייע לכם. צרו עמנו קשר.

עוד בנושא טיפול בהתקרחות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Skip to content