טיפול בהתקרחות ושיער דליל » טיפול בהתקרחות » תמציות צמחיות לטיפול בנשירת שיער – האם זה עובד

לשיחה עם צוות היועצים:

תמציות צמחיות לטיפול בנשירת שיער – האם זה עובד

נשירת שיער מוגברת יכולה ובצדק להעיק על אנשים רבים, וכפועל יוצא אותם אנשים מחפשים פתרון לכך. העדיפות לרוב תהיה בחיפוש פתרון טבעי – כזה שהגוף יקבל יותר בנוחות וכן שיהיו לו כמה שפחות תופעות לוואי. אחד מהפתרונות הטבעיים המוצעים הוא תמציות צמחיות, ועל כך במאמר זה.

מאמר זה מביא מידע כללי בלבד ואין לראות בו ייעוץ מקצועי. לפני נטילת תמציות צמחיות מומלץ להתייעץ עם רופא המשפחה או איש מקצוע מהתחום.

מהן תמציות צמחיות

הכוונה במושג תמציות צמחיות היא החומר המופק בתהליך מיצוי של צמחי מרפא המוכרים ברחבי העולם. בתהליך זה, מופקות פורמולות המבוססות על צמח אחד או שילוב של צמחים המסייעות לגוף ולמצבים שונים, וזאת על פי ידע מסורתי. לדוגמה, ישנן תמציות המסייעות להקלה על תסמיני חורף, לסיוע במצבי חרדה וסטרס ועוד.

אילו תמציות צמחיות יכולות לסייע לטיפול בנשירת שיער

ישנן כמה תמציות צמחיות המבוססות על צמחים המוכרים בתחום צמחי המרפא כבעלי סגולות שיכולות לסייע לטיפול בנשירת שיער. להלן המוכרות ביניהן:

משתמשים רבים מעידים על כך שתמציות אלו אכן מסייעות לירידה בנשירת השיער, אך יש כמה נקודות שכדאי לשים אליהם לב בעניין:

פתרונות טבעיים נוספים לטיפול בנשירת שיער

תמציות צמחיות הן מוצר טבעי לגמרי ברוב הפעמים, וזה בהחלט יתרון, אך ישנו פתרון טבעי נוסף שאף הוכח מחקרית כמסייע לטיפול בנשירת שיער. הפתרון הוא מכשיר הריג’ן המגיע בשני דגמים – הריג’ן קלאסיק והריג’ן פרמיום.
הטיפול במכשירי הריג’ן הוא טבעי לחלוטין ונעשה בנוחות בביתכם במשך מספר דקות ביום (על פי מה שנקבע בתכנית הטיפול). המכשיר מסייע למנגנונים הפיזיולוגיים של הגוף לחזור לתפקוד בכל הקשור למחזור צמיחת השיער, על ידי מגוון פעולות – חשמלית, ביוכימית ומכאנית ואופטית (אופטית – רק במכשיר הפרמיום).
המכשירים נמכרים אך ורק לאחר שבוצע אבחון מקצועי של מצב השיער ונמצא כי המכשיר אכן יכול לסייע בהפסקת הנשירה. בנוסף, עם הרכישה ישנה גם הבטחת תוצאה – כלומר אנו מתחייבים לשיפור מסוים בעובי וצפיפות השיער בתוך תקופת טיפול ראשונית, ואם השיפור אינו מתקבל – כספכם יוחזר לכם בעבור החזרת המכשיר.
את השיפור אנו נראה באמצעות בדיקת טריקוסקאן – צילום אחד יעשה כבסיס לבדיקה בתחילת תקופת הטיפול, והצילום השני יעשה בתום תקופת הטיפול הראשונה. כך נוכל להשוות בין הצילומים ולראות את השיפור שהובטח. הצילום מראה היטב את צפיפות ועובי השיער וספירת השיער מתבצעת באמצעות תכנה מדעית אמפירית.
הבטחת התוצאה על פי סוגי המכשירים היא:
המכשירים מתאימים לשימוש גברים ונשים, ואין להם תופעות לוואי.
אנו מזמינים אתכם להגיע לפגישת אבחון של מצב שיערכם, ללא עלות, ובה נבדוק אם המכשיר יכול לסייע לכם. צרו עמנו קשר.

עוד בנושא טיפול בהתקרחות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Skip to content